Hans J Wegner

360851

HANS J WEGNER, soffa, GE-236/4, Getama, benställning i ek, lösa plymåer, soffans längd ca 270, sitthöjd ca 40 cm

Benställning och klädsel med slitage och smärre skador

Möbler, Design

Hans J Wegner

Budhistorik (19 bud)
2327285
6 200
2327231
6 000
2327129
5 800
2326690
5 600
2324463
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.