Väggpendyl 1800-tal

360845

VÄGGPENDYL, 1800-tal, emaljerad urtavla med romerska siffror, bronserad, höjd 45x36 cm

Urtavlan med skador

Klockor/Ur, Väggklockor

Monter 9

Väggpendyl 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2324052
2310504
2310454

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.