Ola Billgren färglitografi

360843

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren 62, färglitogtafi, 296/395, ca 31x40 cm

Blekt

Rum 5

Ola Billgren färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2322997
2320084

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.