Lars Jonsson färglitografi

360838

LARS JONSSON (född 1952): Ejderhonor, signerad Lars Jonsson, färglitografi, 317/360, ca 41x45 cm cm

Fack 4

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2327444
3 800
2327441
3 600
2327437
3 400
2327078
3 200
2327434
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.