Byrå

360836

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 2-lådig, beslag i mässing i form av lagerkransar, betsad björk, höjd ca 80, 93x49 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå

Budhistorik (9 bud)
2326276
700
2326293
650
2326276
600
2326206
550
2325692
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.