Byrå

360835

BYRÅ, 4-lådig, 1950/60-tal, beslag i mässing, höjd ca 89, 41x77 cm

Slitage

Rum 11

Byrå

Budhistorik (21 bud)
2327398
2327396
1 400
2327383
1 300
2327377
2327371

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.