Kyrass

360834

KYRASS, mässing, 1900-tal, England eller möjligen Frankrike, bröst- och ryggstycke, hål för emblem och foder, höjd ca 44 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Rum 11

Kyrass

Budhistorik (4 bud)

2326244
2310597
2309703
950
2309498
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.