Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK

360826

HMB MÖBLER RÖRVIK, soffbord, 1950-tal, teak, undertill med brännmärkning, höjd ca 55, 130x61cm

Bruksslitage

Rum 3

Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK

Budhistorik (10 bud)
2331105
2331054
750
2331054
650
2331104
600
2331054
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.