Soffbord HMB Möbler

360824

HMB MÖBLER RÖRVIK, soffbord, 1950/60-tal, teak, undertill med brännmärkning, höjd ca 53, 128x70 cm

Ytskador

Rum 3

Soffbord HMB Möbler

Budhistorik (3 bud)

2331061
2326838
2323383

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.