Brasskärm

360816

BRASSKÄRM, 1900-talets början, bronserad stomme i trä med svarvade detaljer, glasskiva med tryckt dekor av blomster, höjd ca 88 cm

Slitage

Diverse

Rum 4

Brasskärm

Budhistorik (9 bud)
2308345
700
2315028
650
2308345
600
2315025
550
2308345
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.