Stolar Yngve Ekström

360813

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st., "Kontiki", Troeds, Bra Bohag, 1960-tal, teak, stoppade sitsar med brun klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Temaauktion Svenska Designmöbler.

Lagning, ytskador, något blekta

Möbler, Design

Hylla 9

Stolar Yngve Ekström

Budhistorik (14 bud)
2332165
950
2330000
900
2327940
850
2323698
2318301
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.