Einar Jolin

360806

EINAR JOLIN (1890-1976): Japanskt stilleben, signerad Jolin, färglitografi, 8/360, ca 45x55 cm

Fack 54

Einar Jolin
Budhistorik (12 bud)
2326273
1 600
2326787
2326273
1 400
2326718
1 300
2326273

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.