Soffbord Carl Malmsten

360805

CARL MALMSTEN, soffbord, 1950/60-tal, valnöt, brännmärkt CM, höjd ca 55, 111x55 cm

Temaauktion Svenska Designmöbler.

Ytskador, sprickor

Möbler, Design

Rum 3

Soffbord Carl Malmsten

Budhistorik (18 bud)
2332065
1 300
2332062
2332058
2332052
2332051
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.