Kramsfågel

360804

ROGER SEAMARK (samtida): Kramsfågel, efter David Klöcker Ehrenstrahl, signerad och daterad, -87, akryl på pannå, ca 84x80 cm; oramad

Fack 48

Kramsfågel

Budhistorik (2 bud)

2325386
2324290

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.