Jean-Pierre Cassigneul

360803

JEAN- PIERRE CASSIGNEUL (1935): Femme prenant le thé, signerad Cassigneul, färglitografi, E.A, 75x54 cm

Fack 21

Jean-Pierre Cassigneul

Budhistorik (20 bud)
2326152
2 400
2326119
2325996
2325276
1 900
2325194
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.