Christo Javachef

360800

CHRISTO JAVACHEF, bok, "Christo: Running fence ", sign och numrerad 1050/3000

Denna konstbok är utgiven i ett begränsat om 3000 exemplar, numrerade och signerade av Christo och

Konst, Fotografi

Monter 13

Christo Javachef

Budhistorik (16 bud)
2326007
1 400
2327379
1 300
2326007
2325976
2317375

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.