Knut Swane

360796

KNUT SWANE (Norge, född 1951): Komposition, signerad och daterad K.Swane -83, akryl på kartong, ca 29x40 cm

Knut Swane

Budhistorik (18 bud)
2325333
1 700
2326583
1 600
2325333
2326581
1 400
2325333
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.