Pelarbord

360795

PELARBORD, Italien, 1900-tal, intarsia och glasskiva, oktagonal bordsskiva, höjd 65 cm, 75x74 cm

Blekt, smärre slitage

Rum 4

Pelarbord

Budhistorik (7 bud)
2327210
600
2320140
550
2318211
500
2317716
450
2317648

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.