P O Ultvedt etsning

360793

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Höna, signerad P.O. Ultvedt, 1/20, etsning, bildmått 30x24 cm

Fack 4

P O Ultvedt etsning
Budhistorik (19 bud)
2325560
1 400
2325569
1 400
2325560
2325567
2325560

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.