Stig Fyring Hammarby IF Kanalplan, Sportauktion

360791

HAMMARBY IF - STIG FYRING (född 1934 i Stockholm), Kanalplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 6 augusti 1999, olja på duk, 200x300 cm

Fläckar, smärre tryckmärken

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid, Diverse, Diverse

Rum 18

Budhistorik (1 bud)

2350562
2016-02-23 20:20:05

2016-02-27 kl 17:11
Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.