Serveringsvagn

360787

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, mahogny med lös glasskiva, gummiklädda hjultrissor i mässing, höjd 67, 83x50 cm

Ytslitage

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (14 bud)
2325284
2327031
2325284
1 900
2327029
1 800
2325284
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.