Bertil Damm

360786

BERTIL DAMM (1887-1942): "Strandpromenaden Upsala", signerad och daterad 1937, stämpelmärkt a tergo "Minnesutställning Konstakademin 1943 nr 168" olja på duk, 47x80 cm

Fack 9

Bertil Damm

Budhistorik (11 bud)
2327084
900
2326879
850
2326879
2327073
750
2326879
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.