Lars Gynning

360775

LARS GYNNING (1920-2003): Abstrakt komposition, signerad och daterad Lars Gynning 1990, blandteknik på papper, ca 76x56 cm

Fack 42

Lars Gynning

Budhistorik (5 bud)
2326541
500
2325216
450
2325093
2325024
2320505

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.