Bord

360774

BORD, 1800-talets första hälft, England, träskuren dekor, uppfällbar konturerad skiva, höjd ca 73, 89x 86x2 cm

Blekt skiva, äldre lagningar, senare ornament

Rum 4

Bord

Budhistorik (12 bud)
2325861
2314062
2 800
2317800
2 600
2314062
2 400
2317671

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.