Ägghöna Marianne Westman

360773

MARIANNE WESTMAN, "Ägghöna", porslin, Rörstrand. 1900-talets mitt, höjd 15 cm

Ett smärre nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 13

Ägghöna Marianne Westman

Budhistorik (10 bud)
2325393
750
2325461
700
2325393
650
2325257
600
2317160
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.