Väst

360766

VÄST, 1900-talets första hälft, pärbroderad, etikettmärkt "Aux Trois Quartiers Boul d de la Madeleine Paris"

Skador

Fashion

Rum 7

Väst
Budhistorik (1 bud)

2327077
2016-02-13 19:51:26

2016-02-13 kl 21:02
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.