Kramsfågel

360764

ROGER SEAMARK (samtida): Kramsfågel, efter David Klöcker Ehrenstrahl signerad och daterad, -86, akryl på duk, 61x50 cm; oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Kramsfågel

Budhistorik (6 bud)
2325432
550
2325110
500
2325431
450
2325110
2325029

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.