Fartygsmodell trä

360761

FARTYGSMODELL, trä med segel i textil, på ställning märkt "San Mateo Siglo lXVl. Längd 79, höjd 74 cm

Slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Rum 8

Fartygsmodell trä

Budhistorik (4 bud)

2326107
450
2325206
2323067
2317324

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.