Christina Knall

360756

CHRISTINA KNALL (född 1947): Riddarholmen och Stadshuset, signerad Christina Knall, 106/290, färglitografi, 31x41 cm

Fack 46

Christina Knall
Budhistorik (28 bud)
2326673
2 400
2326668
2326656
2326654
1 900
2326651
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.