Spegel

360753

SPEGEL, barockstil, 1900-tal, ca 59x50 cm

Slitage, smärre kantskador

Diverse, Speglar

Tavelvagn 29

Spegel
Budhistorik

2016-02-13 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.