Väggplåt barockstil

360751

VÄGGPLÅT, barockstil, mässing, 68 x 52 cm

Ovanligt tunn mässingsplåt, lagningar, skador

Metall, Diverse

Rum 8

Väggplåt barockstil

Budhistorik (4 bud)

2325810
450
2323344
2323316
2310936

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.