Spegel rokokostil

360746

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, förgylld, 110 x 49 cm

Bruksslitage

Diverse, Speglar

Rum 7

Spegel rokokostil

Budhistorik (12 bud)
2311692
2325863
2311692
950
2325862
900
2311692
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.