Vitrinskåp

360729

VITRINSKÅP, 18/1900-tal, glasade dörrar, 3 glashyllor, vitmålade, höjd 133, 90x32 cm

Renoverat, omarbetat, slitage, nyckel saknas

Rum 19

Vitrinskåp

Budhistorik (10 bud)
2325654
1 300
2324540
2323686
2324539
2323686

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.