Krokodil lergods

360728

SKULPTUR, krokodil i bemålat och glaserat lergods, längd 132 cm

Skador och lagningar

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin

Rum 19

Krokodil lergods

Budhistorik (16 bud)
2326406
4 200
2326150
2325292
3 800
2324810
3 600
2325291
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.