Kaffkanna sockerskål snipa silver

360720

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, SNIPA, silver, rokokostil, stående på fyra fötter, svenska importstämplar, kannans höjd ca 18 cm, total vikt ca 550 g

Smärre repor

Silver

Monter 12

Budhistorik (7 bud)
2325474
1 400
2326338
1 300
2325474
2324140
2324140

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.