Skål silver GAB

360715

SKÅL, silver, räfflad fot samt förgylld insida, GAB, Stockholm 1933, höjd 12, diameter 20 cm, vikt ca 486 g

Smärre repor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 5

Skål silver GAB

Budhistorik (14 bud)
2326182
2325037
2325457
1 900
2325037
1 800
2323445
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.