Natacha Andersson påfågel

360713

NATACHA ANDERSSON (född 1937): Påfågel, signerad och daterad Natacha Andersson, batik med collage, ca 89x68 cm

Tavelvagn 4

Natacha Andersson påfågel

Budhistorik (1 bud)

2323807
2016-02-12 13:56:29

2016-02-13 kl 19:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.