Charles Hougham 1700-tal

360711

CHARLES HOUGHAM, dryckeskärl, silver, England 1785, med dubbla hänklar, stämplad med engelska kontrollstämplar, höjd 14 cm

Repor

Silver

Monter 5

Charles Hougham 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
2325447
2323649
3 200
2316847
2310154
2309157

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.