Kuverttallrikar & coasters

360707

KUVERTTALLRIKAR & COASTERS, 12+18 st., 1900-tal, guldglaserade, oktogonala
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga

Slitage

Keramik/Porslin

Kuverttallrikar & coasters
Budhistorik (18 bud)
2324104
1 600
2315670
2324102
1 400
2315670
1 300
2324100

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.