Enoch Ringér oljemålning

360705

ENOCH RINGNÉR (1870-1967): "Sagersta Nerike", signerad och daterad E Ringnér 94 samt betitlad Sagerska Nerike, olja, duk på papp-pannå, 32x39 cm

Rum 5

Enoch Ringér oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2325717
1 400
2325602
1 300
2325602
2324521
2324521

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.