Bordspendyl samt kandelabrar

360703

BORDSPENDYL samt KANDELABRAR, 1 par, rokokostil, tidigt 1900-tal, mässing, ljusstakar för vardera fyra ljus, höjd pendyl 38 cm, höjd kandelabrar 36 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

Klockor/Ur

Bordspendyl samt kandelabrar

Budhistorik (10 bud)
2325936
700
2324441
650
2310935
600
2324439
600
2310935
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.