Oidentifierad konstnär, olja, 1700

360702

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Äldre man, olja på pannå, 28,5 x 21 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 17

Budhistorik (3 bud)

2329313
600
2318628
2317603

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.