Oidentifierad konstnär jaktstilleben

360701

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Jaktstilleben, olja på duk, 61x50,5 cm.
Proveniens: Bukowskis, auktion 443, Septemberauktionen 1986, katalognr 178

Lagningar, retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
2342883
2342498
2342279
2331237
2330052

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.