Oidentifierad konstnär 1800-tal

360699

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Skördelandskap, olja på duk, 56,5x74 cm

Lagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
2344149
3 200
2344091
2344018
2 600
2343547
2343494
1 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.