Nicolaes Berchem, hans efterföljare olja

360697

NICOLAES BERCHEM, hans efterföljare; Ruinlandskap med figurer, olja på duk, 48x56,5 cm, ram saknas

Dubblerad, retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
2343185
3 400
2342937
3 200
2342934
2342458
2 800
2342419
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.