Bordspendyl 1800-tal

360696

BORDSPENDYL, 1800-tal, patinerad brons, delvis förgylld, emaljerad urtavla, höjd 40 cm, 50x16 cm, pendel medföljer

Figurinen är lös, bortfall av dekor, nyckel saknas

Klockor/Ur, Bordsur

Monter 3

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
2327167
2325349
1 900
2327164
1 800
2325349
1 700
2327163
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.