Karmstolar Confidencen

360690

PER ÖBERG, "Confidencen", karmstol, brännmärkta samt numrerade JH, SPS, PÖ för Johan Hellström (prototypsnickare), Sven Philip Sörensen (donator), Per Öberg (arkitekt), gråbetsad, sitthöjd ca 43 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 4

Karmstolar Confidencen

Budhistorik (11 bud)
2325663
1 700
2324724
1 600
2325662
2324724
1 400
2322518
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.