Stolar renässans

360686

STOLAR, 2 st, 1600/1700-tal, renässans, furu, klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 53 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, skador

Rum 21

Stolar renässans

Budhistorik (17 bud)
2326785
1 800
2326731
1 700
2326618
1 600
2326329
2324715
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.