Göran Brunius samt oidentifierad konstnär

360683

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): (2) Landskap, monogramsignerad GB samt signerad Göran Brunius, olja resp akvarell
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (3): Landskap, osignerade, olja på pannå, varierande mått ca 22x30-31x41 cm; oramade

Färgbortfall, slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

2319908
2312604

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.