Oskar Bergman

360680

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Solnedgång, signerad och daterad Oscar Bergman Visby 1935, olja på pannå, ca 30x45 cm

Tavelvagn 3

Oskar Bergman

Budhistorik (17 bud)
2326117
1 800
2325608
1 700
2324053
1 600
2325607
1 600
2324053

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.